piątek, 19 kwietniaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

Sukcesy zawodników Myślenickiej Akademii Karate „Byakko” c.d.

Do Dukli pojechało 29 zawodników – łącznie w IKO Przełęcz Cup walczyło 188 zawodników z 16 klubów. Tym razem w klasyfikacji drużynowej Myślenicka Akademia Karate “Byakko” zajęłą 2. miejsce. Od 1. miejsca dzieliły ją zaledwie 3 punkty, czyli jeden srebrny medal, poza tym zawodników z Krośnieńskiego Klubu, którzy zajęli pierwsze miejsce było ponad 2 razy więcej. W tym kontekście 2. miejsce jest zatem świetnym wynikiem.

W kata pierwsze miejsca zajęli: Kajetan Szlachetka, Wojciech Swachta, Liliana Sidor, Bartosz Swachta, drugie miejsca: Karolina Łapa, Jakub Motyka, Miłosz Pilch zaś trzecie: Jakub Sułowski, Matylda Szwab, Maja Ulman, Mieszko Fąfara, Adrian Paszkowski, Inga Strzebońska

W kumite pierwsze miejsca zajęli: Dawid Burkat, Maja Ulman, Bartosz Swachta, Wiktoria Niepsuj, Maksym Romanik, Wojciech Swachta, Barbara Kozyra, drugie: Julia Wielgus, Mikołaj Śliwa, Daria Bzdek, Michał Szlachetka, Matylda Szwab, Jakub Zgoda, Hubert Ziembla, Nikodem Światłoń, trzecie: Aleksander Nowak, Inga Strzebońska, Adrian Paszkowski, Aleksander Chlipala, Liliana Sidor, Jakub Motyka, Karolina Łapa, Kajetan Szlachetka.

Tym razem bez medali, ale po dobrym starcie wrócili z turnieju Szymon Garliński, Maciek Szwab, Karol Motyka.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom! To bardzo intensywny czas pod względem zawodów, a myślenickie tygrysy radzą sobie znakomicie! Oby tak dalej.