środa, 29 majaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

Świąteczne akcje roku 2022 w myślenickiej Bibliotece Pedagogicznej

informacja prasowa Biblioteki Pedagogicznej w Myślenicach
Serdecznie zapraszamy do udziału w świątecznych akcjach naszej Biblioteki.
W grudniu w dniach od 1 XII do 31 XII 2022 roku mamy dla Czytelników trzy propozycje świąteczne:
1. „Podaruj książkę na Gwiazdkę” – akcja zbiórki książek w dniach od 1 XII do 20 XII 2022 roku w godzinach pracy naszej bibliotek dla pensjonariuszy z DPS-ów powiatu myślenickiego. Uprzejmie prosimy o książki nowe, pasjonujące i ciekawe. Magiczna moc dobrej literatury pozwoli wielu osobom spędzić miło Święta Bożego Narodzenia, a bezinteresowny dar serca potwierdzi ich radosne i ciepłe przesłanie. Z góry dziękujemy!
2. Od Mikołaja do Gwiazdki – konkurs na limeryk o tematyce świątecznej na bibliotecznym FB w dniach od 6XII – 20 XII 2022 roku zapraszamy do literackiej zabawy, nagrody niespodzianki.
3. Polecamy także wystawę książek: temat – Boże Narodzenie w literaturze i sztuce ze zbiorów Filii PBW-u w Myślenicach w czytelni naszej biblioteki. Czas trwania od 1 XII do 31 XII 2022 roku.
Zachęcamy do udziału w akcjach i zapraszamy do naszej biblioteki w Dworku Dolnowiejskim przy ulicy Żeromskiego 9 w Myślenicach życząc wszystkim naszym Czytelnikom i Przyjaciołom spokojnych i rodzinnych Świąt!

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.