poniedziałek, 26 lutegoMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

Szkoła w Osieczanach z nową pracownią komputerow

informacja prasowa UMiG Myślenice

Uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych im. Obrońców Warszawy w Osieczanach mogą już korzystać z nowej pracowni komputerowej. Gmina Myślenice na zakup 26 komputerów, projektora multimedialnego oraz zintegrowanej tablicy multimedialnej przeznaczyła 75 tysięcy złotych!

Nowoczesna pracownia została już oddana oficjalnie do użytku, w symbolicznym przekazaniu sprzętu wzięli udział burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka, naczelnik Wydziału Edukacji i Zdrowia UMiG Myślenice Małgorzata Ciemińska, a także dyrektor ZPO w Osieczanach Lilliana Mitana wraz z przedstawicielami uczniów, grona pedagogicznego i rodziców.

– Do placówki dostarczono nowoczesny sprzęt informatyczny, a w tym 26 zestawów komputerowych wraz z oprogramowaniem i instalacją, wielofunkcyjny multimedialny monitor interaktywny oraz projektor. Ta inwestycja z pewnością poprawi komfort kształcenia uczniów Zespołu Placówek Oświatowych w Osieczanach oraz zwiększy możliwość organizacji innowacyjnych zajęć z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Dziękujemy burmistrzowi Jarosławowi Szlachetce oraz naczelnik Wydziału Edukacji i Zdrowia Małgorzacie Ciemińskiej za okazane wsparcie oraz liczymy na dalsze wsparcie w realizacji naszych marzeń związanych z rozbudową szkoły oraz budową hali gimnastycznej, której przy naszej szkole brakuje – mówi LillianaMitana, dyrektor ZPO im. Bohaterów Warszawy w Osieczanach.

Gmina Myślenice pozyskała środki na budowę nowej sali gimnastycznej oraz rozbudowę budynku szkoły w Osieczanach z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Obecnie Urząd Miasta i Gminy w Myślenice rozstrzyga procedury przetargowe na opracowanie projektu inwestycji.

Foto: archiwum UMiG Myślenice

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.