wtorek, 21 majaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

Turniej na „Orle” zakończony

Informacja prasowa
Klub sportowy Orzeł Myślenice zorganizował kolejny turniej dla dzieci o zasięgu regionalnym. Zgodnie z zaleceniami PZPN w rozgrywkach nie prowadzono klasyfikacji, tabel, ani wyników, a każdy zespół otrzymywał na koniec jednakowe medale i nagrody.
To już kolejna edycja turnieju PESMENPOL ORZEŁ CUP, który organizujemy dzięki środkom pozyskanym z Województwa Małopolskiego i Gminy Myślenice. Dziękujemy wszystkim drużynom, które zdecydowały się wziął udział w naszych rozgrywkach i cieszymy się, że po raz kolejny stały one na bardzo wysokim poziomie sportowym, a także były rozgrywane w przyjaznej atmosferze i duchu fair play – mówi Marek Pajka, organizator wydarzenia.
W zawodach wzięły udział drużyny z powiatów myślenickiego, krakowskiego, limanowskiego i suskiego. Duże wrażenie umiejętności piłkarskich zrobił zespół Błękitnych Modlnica, a także zespoły Orlików Myślenice i Pcimianki Pcim, które trafiły do grupy diamentowej. Dobrze zaprezentowały się również Karol Wadowice, Iskra Głogoczów, czy Karpaty Siepraw.
Organizatorzy spośród wszystkich uczestników zawodów wybrali Drużynę Marzeń, czyli zawodników którzy tego dnia zaprezentowali najlepsze umiejętności piłkarskie. Byli to Piotr Kawula (Bonito Mszana Dolna), Nazarii Sobolevskyy (Błękitni Modlnica), Wiktor Kołodziejczyk (Orliki Myślenice), Szymon Żmuda (Karol Wadowice), Eryk Kaczmarczyk (Iskra Głogoczów), Aleksander Raźniak (Pcimianka Pcim) oraz Igor Kotula (Błękitni Modlnica).
Impreza z udziałem kilkunastu zespołów z całej Małopolski odbyła się przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego w ramach programu Małopolska na sportowo. Nagrody wręczał Robert Bylica, radny województwa małopolskiego, a także z ramienia Urzędu Miasta i Gminy Myślenice Barbara Bylica, prezes zarządu Orła Myślenice Edward Łapa i przedstawiciele sponsorów Piotr Niepsuj z firmy PESMENPOL oraz Karol Brózda z Mrówki Myślenice.
Foto” Bartłomiej Ziółkowski

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.