czwartek, 28 marcaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

Trzy brązowe

W myślenickiej hali widowiskowo – sportowej na Zarabiu rozegrane zostały Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn w sumo. Zawody zorganizował KS Dalin Myślenice.

Na starcie zawodów stanęło 200 zawodników (dziewcząt i chłopców) z klubów sumo z terenu całego kraju. Wśród nich trzech sumitów broniących barw gospodarzy: Krzysztof Szpakiewicz (kategoria wagowa 55 kg), Jan Mastela (85 kg) i Jakub Miska (77 kg). Brązowe medale wywalczyli: Krzysztof Szpakiewicz oraz dwa Jan Mastela.

Turniej raz jeszcze okazał się sukcesem organizacyjnym. Więcej o zawodach prosimy czytać w wersji papierowej (numer marcowy) „Sedna”.

Na zdjęciach: Tak walczono podczas myślenickich mistrzostw.