środa, 29 majaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

VI Myślenickie Targi Pracy

W sali gimnastycznej Zespołu Szkół Techniczno – Ekonomicznych w Myślenicach odbyła się VI już edycja Myślenickich Targów Pracy. Imprezę zorganizowały: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach oraz myślenickie Starostwo Powiatowe.

Targi rok rocznie są okazją do tego, aby myśleniccy i okoliczni pracodawcy mogli zaprezentować swoją ofertę pracy, a odwiedzający targi (w tym osoby bezrobotne) z tych ofert skorzystać. Otwierając targi starosta myślenicki Józef Tomal powiedział, iż z roku na rok liczba odwiedzających imprezę osób maleje, co oznacza, że maleje także bezrobocie. Według starosty jest to w chwili obecnej niecałe 3%.

Podczas tegorocznych targów swoje stoiska otwarły: Larkis Sp. z o.o, Komenda Powiatowa Policji w Myślenicach, Alpha Technology Sp. z o.o, Wawel S.A, KLGS Sp. z o.o, Specjalmed, Jeromino Martins Sp. z o.o, Jałowcowa Góra Sp. z o.o, Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach, Adecco Poland Sp. z o.o, Interkadra Sp. z o.o, Usługowa Spółdzielnia Inwalidów, Młodzieżowe Centrum Kariery w Skomielnej Białej, Merstal.pl oraz Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.

Foto: Maciej Hołuj

[post_gallery]

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.