poniedziałek, 26 lutegoMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

„W Bada gramy – pomagamy” – charytatywny turniej badmintona!

W najbliższą niedzielę 13 marca w hali przy Szkole Podstawowej w Stróży odbędzie się ostatni etap tegorocznego charytatywnego Memoriału im. Stacha Cichonia w postaci kolejnej edycji turnieju badmintona „W Bada gramy – pomagamy”.

Zapraszamy zarówno amatorów, którzy chcą spróbować swoich sił w grze w badmintona, tych którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z lotką i rakietą, ale też osoby chętne do gry w turnieju w mieszanej grze podwójnej. By spróbować zagrać w badmintona wystarczy przyjść w godzinach od 13:30 do 17:00 do hali w Stróży i mieć ze sobą strój sportowy, natomiast wcześniej, bo w godzinach 9:00-13:00 odbywać się będzie turniej organizowany przez sekcję badmintona TKKF Uklejna Myślenice. Cały dochód z wpisowego przeznaczymy na zbiórkę w ramach Memoriału im. Stacha Cichonia dla Jakuba Starzaka – mówi Marta Jurek, organizator turnieju z ramienia TKKF Uklejna Myślenice.

Na koncie charytatywnej zbiórki Memoriału im. Stacha Cichonia, w ramach którego odbyły się już turniej piłki nożnej, turniej siatkówki, maraton zumby fitness oraz bieg Tropem Wilczym zebrano dla Jakuba Starzaka prawie 50 tysięcy złotych. By wesprzeć zbiórkę i pozwolić przekroczyć tę granicę charytatywnej zbiórki zapraszamy do udziału w turnieju „W Bada gramy – pomagamy”. Wpisowe od zawodnika wynosi 30 zł.

Organizację imprezy wspierają Miasto i Gmina Myślenice, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pcimiu, firma Kawasaki oraz TKKF Uklejna Myślenice.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.