czwartek, 18 lipcaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

Wakacje 2023 w Bibliotece Pedagogicznej – zapraszamy na bajki w teatrzyku kamishibai!

informacja prasowa Biblioteki Pedagogicznej w Myślenicach

Biblioteka Pedagogiczna w Myślenicach ul. Żeromskiego 9 zaprasza w wakacje (od 26 VI do 31 VIII 2023). Pracujemy w godzinach: codziennie od 9.00 do 15.00, każdy wtorek od 10.00 do 17.00. W soboty biblioteka nieczynna.

W naszej wakacyjnej ofercie szczególnie polecamy w tym roku atrakcje dla maluchów. W dwa czwartki lipcowe 13 VII i 20 VII, oraz dwa czwartki sierpniowe 24 VIII i 31 VIII o godz. 10.00 zapraszamy do naszego dworku na bajeczki w teatrzyku kamishibai. Mile widziane są wszystkie zainteresowane dzieci wraz z rodzicami, rodzeństwem czy dziadkami, a także przedszkolaki spędzające wakacje w mieście.

Repertuar bajek różnorodny od tematów ekologicznych przez naukę asertywności, tajemnice relacji międzyludzkich po biblioterapię, czyli uzdrawiającą moc czytania. Uprzejmie prosimy grupy przedszkolne o telefoniczne rezerwacje pod nr biblioteki 12 272-05-07.

Przypominamy, że nasza biblioteka posiada bogate zbiory książek naukowych, klasykę literatury polskiej i światowej, a także świetne powieści w tym kryminały, biografie, literaturę fantasy oraz publikacje w oryginale (głównie język angielski i francuski), a naszym czytelnikiem może zostać każdy dorosły. Osoby niepełnoletnie mogą otrzymać kartę czytelnika po okazaniu legitymacji szkolnej (wymagana obecność rodzica lub prawnego opiekuna z dowodem tożsamości). Niech nie odstrasza Państwa przymiotnik pedagogiczna, jest on bowiem pozytywnym elementem naszej pracy, bo jako rzeczeni pedagodzy i fachowcy od książek postaramy się pomóc Wam w wyborze ciekawej lektury spośród blisko 40 tysięcy książek. Serdecznie zapraszamy!

Kinga Hechsman

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.