środa, 12 czerwcaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

Wawel Truck w Dobczycach

informacja prasowa

Już 8 czerwca Wawel Truck odwiedzi Dobczyce. Interaktywna ciężarówka pełna słodyczy i dobrej zabawy na poziomie Level Wawel będzie jedną z atrakcji podczas wyścigu Majka Gran Fondo, którego marka Wawel jest sponsorem. Przekonajmy się, dlaczego ten pojazd jest tak niezwykły.

Czekoladowa przygoda na najwyższym poziomie!

Wawel Truck wkracza na poziom zabawy Level Wawel! W magicznym wnętrzu interaktywnej ciężarówki na każde dziecko czekają liczne niespodzianki, które zapewnią niezapomnianą rozrywkę. Animowane gry zręcznościowe to idealna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności i pokonania słodkich wyzwań. Dzięki specjalnym okularom VR najmłodsi mogą wyruszyć w wirtualną podróż rollercoasterem po fabryce czekolady Wawel, gdzie poznają tajniki produkcji słodyczy i dowiedzą się, dlaczego charakteryzują się one nie tylko pysznym smakiem, ale również krótkim i wartościowym składem!

Nieodłącznymi towarzyszami gier i zabaw w słodkiej ciężarówce są Michałki, czyli postacie nawiązujące do kultowego produktu marki Wawel. Każdy odwiedzający Wawel Truck może zrobić sobie z nimi zdjęcie, a następnie wysłać je na swój adres e-mail.

Całość zabawy w interaktywnej ciężarówce wieńczy wejście do słodkiej strefy, w której dzieci mogą skomponować mieszankę ze swoich ulubionych słodyczy, zabrać ją ze sobą i cieszyć się smakiem na królewskim poziomie!

Pojazd marki Wawel będzie można odwiedzić 8 czerwca obok Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu, przy ul. Szkolnej w Dobczycach, w godzinach 13:00-19:00.

Wawel jako sponsor wydarzenia Majka Gran Fondo, przygotował specjalne pakiety startowe dla zawodników. Każdy uczestnik otrzyma MINIczekoladę Peanut Butter oraz Żelki Travelki Smaki Ameryki. Marka ufundowała także słodkie upominki dla zwycięzców wyścigu. Podczas wydarzenia obecni będą również zawodnicy WLKS Krakus – klubu, którego Wawel jest głównym sponsorem.

Informacje o kolejnych wydarzeniach z udziałem Wawel Trucka można śledzić na oficjalnych profilach marki Wawel na Instagramie i Facebooku.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.