wtorek, 21 majaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

WDK zaprasza

informacja prasowa MOKiS

Od kilku lat w pierwszy weekend października zwolennicy teatru, historii, rycerstwa i szermierki mają możliwość uczestniczenia w ciekawym przedsięwzięciu, organizowanym przez Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Teatr Walki w Wiejskim Domu Kultury w Głogoczowie. Dramatyczne pojedynki, rycerskie zaloty, walki wręcz i biała broń – to wyróżnia to jedyne i niepowtarzalne w naszej małej ojczyźnie wydarzenie. Już od ośmiu lat gościmy ludzi z pasją, a tegoroczną edycję zatytułowaną „Wśród słowiańskich duchów i potworów” pragniemy dodatkowo wzbogacić o ciekawe i „potworne” imprezy towarzyszące.

I tak myślenicka Akademia Wyobraźni zaprasza dzieci z rodzicami na warsztaty plastyczne, na których będzie możliwość wykonania potwora lub ducha. Wszystkie materiały oraz samo uczestnictwo będzie bezpłatne. Warunkiem koniecznym do udziału w warsztatach jest obecność razem z własnoręcznie wykonanym potworem lub duchem na turnieju. Gospodynie z Głogoczowa zapraszają dzieci na warsztaty kulinarne. Kuchnia Stowarzyszenia Gospodyń na dwie godziny zamieni się w słowiańską piekarnię. Z mąki i wody będziemy piec słowiańskie podpłomyki z pysznymi dodatkami ziołowymi.

Młodzi ludzie z Myślenickiego Klubu Fantastyki zapraszają do wspólnej zabawy. Tym razem proponują gry planszowe. Tak więc: spotykamy się „Wśród słowiańskich duchów i potworów” w Głogoczowie 30 września 2023 r.

Imprezy towarzyszące zaczynają się o godzinie 14:00. Czekamy na Was.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.