czwartek, 20 czerwcaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

Weź udział w biegu

11 listopada 2020 o 11:11 pod halą widowiskowo-sportową na Zarabiu ruszy trzecia edycja Narodowego Biegu Stulecia Odzyskania przez Polskę niepodległości „Od Bałtyku do Tatr” na dystansie 10 kilometrów – zachęcamy do zapisów na stronie www.biegstulecia.myslenice.pl

Bieg odbędzie się z limitem uczestników do 150 osób, bez udziału publiczności oraz w specjalnym reżimie sanitarnym w związku z obostrzeniami dotyczącymi pandemii koronawirusa.

– Narodowy Bieg Stulecia świetnie się przyjął w Myślenicach, co roku startuje w nim wielu mieszkańców, a trasa prowadzi przez najciekawsze zakątki naszego miasta, łącznie z rewitalizowanym właśnie Rynkiem. Udział w biegu to świetna okazja do uczczenia kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości sportowym akcentem. 11 listopada dokładnie o 11:11 wystartuje bieg na 10 kilometrów, który prowadzić będzie atrakcyjną trasą z Zarabia w stronę centrum miasta, obok Muzeum Niepodległości, przez Rynek i z powrotem w stronę rekreacyjnej dzielnicy miasta z metą pod halą widowiskowo-sportową. Serdecznie zapraszam do rejestracji na stronie biegstulecia.myslenice.pl – mówi Jarosław Szlachetka, burmistrz Miasta i Gminy Myślenice.

Narodowy Bieg Stulecia Odzyskania przez Polskę niepodległości „Od Bałtyku do Tatr” to pięcioletni projekt upamiętniający setną rocznicę wolnej Polski. Każdy uczestnik, który ukończy bieg otrzyma pamiątkowy medal z logotypem biegu stulecia, czyli biegnącym ludzikiem z flagą Polski. Pierwszych pięćdziesięciu biegaczy, który zarejestruje się na stronie za pakiet startowy zapłaci 39 zł, natomiast kolejnych 100 uczestników poniesie koszt startu w wysokości 49 zł. Zapisy trwać będą do 23 października 2020.

Dla pierwszych trzech zawodników w kategorii kobiet oraz mężczyzn przewidziano nagrody rzeczowe oraz Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Jarosława Szlachetki.

Narodowy Bieg Stulecia odzyskania przez Polskę Niepodległości „od Bałtyku do Tatr” – Myślenice 2020

Data: 11.11.2020, godzina: 11:11, miejsce: Myślenice, start i meta – Hala widowiskowo-sportowa na Zarabiu, biuro zawodów przed halą

Trasa uzyskała atest w pierwszej edycji Narodowego Biegu Stulecia w 2018 roku. Prowadzić będzie ulicami Zdrojową, Piłsudskiego w stronę rynku, Żeromskiego, Kasprowicza, następnie Sienkiewicza w dół obok budynku Muzeum Niepodległości, na rynek ulicą Sobieskiego, następnie Klakurki, obok Pomnika Niepodległości na płycie Rynku, ulicą Kościuszki, Niepodległości, Daszyńskiego, Galla Anonima i z powrotem na Zarabie ulicą Piłsudskiego, a na koniec rundka ulicą Parkową i meta przy hali widowiskowo-sportowej przy ul. Zdrojowej 9.

Zapisy do 23.10.2020 na stronie www.biegstulecia.myslenice.pl

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.