wtorek, 21 majaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

Weź udział w e-Kiermaszu Świątecznym

W tym roku ze względu na pandemię na myślenickim rynku nie odbędzie się tradycyjny Kiermasz Świąteczny, który od kilku już lat wprowadza nas w magiczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia i pozwala zaopatrzyć się w smakołyki oraz ozdoby bożonarodzeniowe.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców Gminy Myślenice, w tym trudnym okresie pandemicznym, Gmina Myślenice zaprasza do udziału w nietypowym, bo elektronicznym kiermaszu. Każdy może wysłać swoje zgłoszenie z krótkim opisem i zdjęciami, a my umieścimy na dedykowanej facebookowej podstronie oraz e-Kiermaszu na www.myslenice.pl.

Myślenicki e-Kiermasz Świąteczny wystartował 4 grudnia. W ten sposób miasto chce wesprzeć wystawców i ułatwić im kontakt z klientami. e-Kiermasz będzie niecodziennym sposobem na poczucie przedświątecznej atmosfery, która zawsze towarzyszyła temu wyjątkowemu wydarzeniu odbywającemu się w tygodniu poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia na myślenickim rynku. 

Do udziału w e-Kiermaszu zapraszamy przede wszystkim wystawców z Gminy Myślenice, którzy chcieliby zaprezentować swój unikatowy asortyment- m.in. rękodzieło, dekoracje świąteczne, biżuterię, wyroby drewniane, potrawy wigilijne itp. Dzięki stworzonej w ten sposób bazie, odbiorcy e-Kiermaszu będą mogli dotrzeć do wystawców, obejrzeć ich asortyment, a przede wszystkim otrzymają dane niezbędne do kontaktu z nimi. Lista wystawców wraz z opisem i galerią ich wyrobów będzie dostępna na stronie internetowej www.myslenice.pl jak i na oficjalnym profilu Miasta i Gminy Myślenice na portalu społecznościowym facebook. Przez cały czas trwania e-Kiermaszu będą się pojawiać prezentacje kolejnych wystawców.

Lista wystawców wraz z opisem i galerią ich wyrobów będzie dostępna w specjalnej zakładce na oficjalnej stronie miasta www.myslenice.pl – Myślenicki e-Kiermasz Świąteczny oraz na https://www.facebook.com/myslenickikiermasz. Prezentacje kolejnych wystawców pojawiać się będą od 7 do 31 grudnia.

 Aby zgłosić chęć udziału w e-Kiermaszu należy do 30 grudnia przesłać formularz zgłoszeniowy wraz ze zdjęciami asortymentu na adres mailowy info@myslenice.pl .

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin tegorocznego Myślenickiego e-Kiermaszu Świątecznego dostępne są w załącznikach poniżej. Więcej informacji na temat e-Kiermaszu można uzyskać w Wydziale Strategii, Rozwoju Gospodarczego i Promocji pod numerem tel. 12 639 23 08.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.