czwartek, 20 czerwcaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

„Ziemia Myślenicka” zaprasza w swoje szeregi

Informacja prasowa ZPiT „Ziemia Myślenicka”
Reprezentacyjny Zespół Pieśni i Tańca Ziemia Myślenicka ogłasza zapisy do grupy wokalno-tanecznej dla kobiet i mężczyzn od 30 roku życia. Jeśli chcesz przeżyć przygodę swojego życia, poznać wspaniałą Polską kulturę i nie tylko, a przede wszystkim odnaleźć i rozwijać w sobie artystyczne umiejętności zapisz się do Ziemi Myślenickiej.
– Wszystkiego Cię nauczymy! Wystarczy, że poświęcisz odrobinę czasu na pracę z nami, a już niebawem mniejsze i większe sceny w najdalszych zakątkach świata będą stać przed Tobą otworem – przekonuje dyrekcja Zespołu.
Grupa wokalno-taneczna, to część Zespołu Ziemia Myślenicka, która oprócz programu wokalnego ma także w swoim repertuarze ciekawe polskie tańce narodowe i regionalne. Jeśli chcesz spróbować swoich sił. Nic nie stoi na przeszkodzie. Możesz połączyć przyjemne z pożytecznym. Ruch przy okazji tańca, to świetna okazja do aktywnego trybu życia.
Każdego lata Ziemia Myślenicka uczestniczy w międzynarodowych Festiwalach. Artyści odwiedzili m.in. Japonię, Chiny, Indie, Kanadę, a tego lata przez dwa tygodnie koncertowali m.in. na południu słonecznych Włoch.
Udział w zajęciach jest BEZPŁATNY. Spotkania odbywają się dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki od godz. 19.00 do 22.00 w budynku OSP Śródmieście w Myślenicach (ul. Piłsudskiego 20).
Spotkanie organizacyjne odbędzie się 4 października 2019 roku o godz. 19.00 w budynku OSP Śródmieście Myślenice (ul. Kościuszki 16, 32-400 Myślenice). Więcej informacji telefonicznie, pod numerem: 501193415.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.