sobota, 20 lipcaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

Zostań wolontariuszem podczas festiwalu SMYK FEST 2023!

informacja prasowa 

Fundacja Akuratna już po raz piąty organizuje muzyczny festiwal SMYK FEST, którego głównym celem jest pomoc podopiecznym tej fundacji.

W dniach 18 – 20 sierpnia Myślenice staną się prawdopodobnie najważniejszym punktem na mapie Polski, gdyż właśnie tutaj odbędzie się największy muzyczny, a zarazem charytatywny festiwal, na którym wystąpi plejada gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Zanim organizatorzy zdradzą tegoroczny lineup festiwalu, rozpoczęła się kampania pozyskiwania wolontariuszy do tego ważnego przedsięwzięcia.

Kto może zostać wolontariuszem?

Jeśli masz ukończone 15 lat, to wypełnij formularz zgłoszeniowy za pośrednictwem strony: Wolontariat SMYK FEST 2023 – Fundacja Akuratna i dołącz do najlepszej ekipy wolontariuszy festiwalu SMYK FEST. Wolontariuszy, którzy zdecydują się z nami współpracować zaprosimy na szkolenie oraz spotkanie informacyjne, które odbędą się w lipcu i sierpniu br. Wtedy też podane zostaną szczegółowe harmonogramy pracy oraz zostaną podpisane porozumienia wolontariackie. Wolontariuszy zaangażujemy przede wszystkim w obszary: zbiórki charytatywnej, logistyki, kolportażu materiałów promocyjnych czy obsługę punktów informacyjnych.

SMYK FEST to sztandarowy projekt fundacji Akuratna, który w tym roku będzie miał jubileuszową 5. edycję. Festiwal odbywa się w Myślenicach i jest skierowany w szczególności do mieszkańców województwa Małopolskiego. To niezwykłe wydarzenie, które jest również pierwszym charytatywnym festiwalem dostępnym dla osób głuchych i niesłyszących. Koncerty tłumaczone są na polski język migowy, a wśród publiczności znajdują się setki osób głuchych i niedosłyszących. W trakcie dotychczasowych edycji festiwalu zebraliśmy ponad 320 tys. złotych dla potrzebujących.

Poza częścią artystyczną ważnym aspektem festiwalu jest Miasteczko Zdrowia. Również w tym roku uczestnicy festiwalu będą mieli możliwość m.in.: oddać krew w krwiobusie, a kobiety będą mogły wykonać darmową mammografię.

Bądź na bieżąco i dołącz do wydarzenia już dziś: SMYK FEST 2023 – Myślenice | Facebook

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.